Networking, czyli siła relacji – bezpłatne warsztaty w Idea Hub w Poznaniu

 

·         Witaminy Biznesu zapraszają na drugie spotkanie do Idea Hub

·         Spotkania jest bezpłatne, trzeba się jednak zarejestrować

 

 

Jak zbudować firmę, kiedy jest się na początku drogi ku przedsiębiorczości? Jak przygotować ofertę i zaprezentować swoje usługi? Jak zrobić dobre wrażenie i dać się zapamiętać? Na takie i inne pytania odpowie trener biznesu Bożena Garbowska, która 25 kwietnia w przestrzeni coworkingowej Idea Hub w Poznaniu, poprowadzi drugie spotkanie z cyklu Witaminy Biznesu.

 

Witaminy biznesu, to cykl mentorskich warsztatów prowadzonych w Idea Hub przez uznanych trenerów i praktyków. Kwietniowe spotkanie dotyczy umiejętności budowania sieci relacji i wykorzystywania jej w rozwoju własnego biznesu. - Podczas warsztatów dowiesz się jak opowiedzieć o swoich biznesie w 30 sekund, tak aby zostać w pamięci rozmówcy i zachęcić go do współpracy. Powiem Ci jak wykorzystać spotkanie biznesowe, aby zbudować dobre wrażenie. – mówi Bożena Grabowska, trener biznesu i coach ICC. Od blisko dwudziestu lat pracuje z menadżerami, zespołami oraz grupami projektowymi. Specjalizuje się w zarządzaniu zmianą i transformacją.

 

Najbliższy warsztat poświęcony budowaniu sieci biznesowych i nawiązywaniu relacji - Networking czyli jak efektywnie budować relacje w biznesie” odbędzie się we wtorek, 25 kwietnia, o godzinie 18.00 w przestrzeni Idea Hub,przy ul. Małe Garbary 9.

 

Atutem warsztatów jest kameralna atmosfera. W każdym spotkaniu może uczestniczyć maksymalnie dziesięć osób. Ideą jest aktywne uczestnictwo i osobiste doświadczenie.

 

 

O udziale w spotkaniu decyduje kolejność rejestracji. Szczegóły http://bit.ly/2pU7s1d 

 

 

 

Warsztaty z trenerami biznesu odbywać się będęregularnie, dwa razy w miesiącu. Kolejne spotkanie zaplanowano na  9 maja br., a informacje o bieżących i planowanych wydarzeniach znaleźć można na stronie projektu www.ideabank.pl/idea-hub.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

* * *

 

Witaminy biznesu to autorska seria warsztatów stworzonych z myślą o przedsiębiorcach. Twórcami koncepcji są trenerzy i i praktycy biznesu, którzy od lat zajmują się szkoleniami i praktycznym zastosowaniem technik coachingowych w pracy menedżera. Spotkania prowadzona są dwa razy w miesiącu w przestrzeni coworkingowej Idea Hub przy ul. Małe Garbary 9 w Poznaniu. Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

 

* * *

 

Idea Hub to designerska przestrzeń coworkingowa Idea Banku. Można w niej pracować, spotkać sięz kontrahentem czy wynająć salę konferencyjną na spotkanie zespołu. Klienci banku mogą  bezpłatnie korzystać ze strefy roboczej, przeczytać codzienną prasę oraz napić się kawy. Do ich dyspozycji są także najpotrzebniejsze urządzenia biurowe.