nad wzrostem poziomu konkurencyjności przedsiębiorstw oraz ich innowacyjnośći w ramach PPTP pracuje zespół specjalistów

 

 

Ludzie
Grzegorz Michalski

Prezes zarządu WCWI Sp zo.o.

 

Wieloletni Prezes Zarządu Wielkopolskiego Centrum Wspierania Inwestycji - pomysłodawcy Poznańskiego Parku Technologiczno- Przemysłowego w Poznaniu.

Piotr Juskowiak

Manager PPTP

 

Manager zarządzający z wieloletnim doświadczeniem, były Wicedyrektor Izby Skarbowej w Poznaniu.

 

Praktyk, certyfikowany audytor z wieloletnim doświadczeniem w zakresie podatków, kontroli funduszy UE i audytu wewnętrznego. Absolwent Akademii Ekonomicznej w Poznaniu oraz Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu.

mgr inż. Joanna Maciaszczyk
Dyrektor d/s inwestycji WCWI

 

Absolwentka Wydziału Budownictwa Lądowego Politechniki Poznańskiejoraz Podyplomowych Studiów Zamówień Publicznych na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Od maja 2010 r. praca w Wielkopolskim Centrum Wspierania Inwestycji Sp. z o.o. najpierw na stanowisku głównego specjalisty ds. inwestycji, a od września 2011 r. dyrektora ds. inwestycji.

 

 

 

W latach 2003-2012 menedżer projektu kluczowego realizowanego w ramach WRPO Dz. 6.1 przez Muzeum Pierwszych Piastów na Lednicy. W 2008 r. powołana przez Ministra Rozwoju Regionalnego, jako ekspert w celu rzetelnej i bezstronnej oceny projektów realizowanych w ramach programów operacyjnych w dziedzinach: budownictwo, prawo budowlane, ochrona dziedzictwa kulturowego, infrastruktura systemu oświaty.

 

 

 

 

Współpracownicy
Kamila Żyżkowska

Rzecznik Prasowy PPTP

 

Praktyk zarządzania komunikacją i informacją z ponad dziesięcioletnim doświadczeniem zawodowym. Odpowiedzialna za przygotowanie
i wdrożenie kompleksowych działań marketingowych oraz strategii komunikacji.
 

 

 


Od października 2009 roku zajmuje się doradztwem, szkoleniami, warsztatami i mentoringiem z zakresu komunikacji. Wykładowca Wyższej Szkoły Nauk Humanistycznych i Dziennikarstwa w Poznaniu.