22.000 METRÓW NA ROZWÓJ TWOJEGO SUKCESU. PPTP JEST INSTYTUCJĄ OTOCZENIA BIZNESU, WSPIERAJĄCĄ
REGIONALNYCH PRZEDSIĘBIORCÓW.

 

 

Firmy w PPTP

 

 

 

Inkubator
Branża:
Szkolenia

+48 61 673 54 20 biuro@curulis.pl
 

 

Opis
Curulis to ogólnopolska firma współpracująca z jednostkami samorządu terytorialnego, administracją rządową, ich jednostkami organizacyjnymi oraz spółkami. Regularnie organizujemy szkolenia, w których każdego roku uczestniczy ponad 1.000 osób pracujących w urzędach. W naszej dotychczasowej działalności współpracowaliśmy już z ponad 200 jednostkami samorządu terytorialnego. Tylko w ostatnim roku pozyskaliśmy dla nich niemal 300 milionów złotych.
 

 

 

 
Branża:
Doradztwo biznesowe/w szczególności pozyskiwanie środków unijnych
Innowia Sp. z o.o.
+48 505 126 354 biuro@innowia.pl
 

 

Opis
INNOWIA Doradztwo Biznesowe – jest firmą, która w swych działaniach koncentruje się na dostarczaniu klientom usług doradczych na najwyższym poziomie, na bazie wartości, które zidentyfikowaliśmy i których przestrzegamy. W branży doradczej działamy od dawna. Specjalizujemy się we wspieraniu  głównie przedsiębiorców w przygotowaniu i realizacji projektów inwestycyjnych, w szczególności finansowanych ze środków unijnych i krajowych. Doradzamy firmom w kreowaniu i wdrażaniu innowacji oraz pomagamy nawiązać współpracę z jednostkami naukowymi i ośrodkami badawczymi. Specjalizujemy się w doborze odpowiednich form finansowania działalności inwestycyjnej. Jako doradcy i eksperci  współpracowaliśmy z wieloma przedsiębiorstwami, głównie z sektora MŚP, ale również innymi jednostkami np. z samorządami.

INNOWIĘ stworzyliśmy by świadczone przez Nas usługi były jeszcze lepsze, a brak rozbudowanych struktur organizacyjnych oraz przyjazna atmosfera inspirowały Nas i Naszych klientów do owocnej współpracy.

Oferta

- ŚCIEŻKA ROZWOJU - Usługa doradcza związana z diagnozą obecnego stanu funkcjonowania firmy, identyfikacją rzeczywistych potrzeb, indywidualnym dopasowaniem działań rozwojowych oraz źródeł finansowania. W efekcie otrzymasz jasno określoną ścieżkę rozwoju firmy, podpartą realnymi planami finansowania poszczególnych zadań inwestycyjnych.

- NAUKOWE WSPARCIE ROZWOJU - Usługa wspierająca przedsiębiorców w kontaktach ze sferą nauki. Doradztwo w zakresie tworzenia innowacyjnych usług i produktów. Wsparcie w zakresie rozwiązania problemów badawczo – rozwojowych.

- DIAGNOZA BRANŻOWA - Autorska analiza branżowa pod kątem badania obecnego popytu. Usługa jest przeznaczona dla firm, które mają pomysł na biznes, ale potrzebują wsparcia w określeniu cech produktów/usług pożądanych przez odbiorców branżowych w oparciu o wartości, którymi się kierują.

- BUDŻET INNOWACJI - Usługa finansowa polegająca na opracowaniu kosztorysu przedsięwzięcia wraz  z prognozą rozwoju w oparciu o wdrażaną innowację. Usługa pomoże Ci usystematyzować poziom cen wdrażanego rozwiązania, który w połączeniu z przewidywanym poziomem sprzedaży ukaże przyszłe przychody projektu. Ich zestawienie z kosztami świadczenia nowatorskiej usługi pomoże maksymalnie precyzyjnie wytyczyć cele budżetowe, zaplanować źródła finansowania oraz zidentyfikować ryzyka planowanego wdrożenia.

- POZYSKIWANIE DOTACJI - Usługa doradcza polegająca na dopasowaniu odpowiedniej dotacji, która zaspokoi potrzeby inwestycyjne Twojej firmy oraz kompleksowo obejmie proces aplikowania, tj. współpraca w zakresie opracowania wniosku o dofinansowanie oraz pozostałych dokumentów konkursowych, a także wsparcie doradcze w zakresie przygotowania dodatkowych załączników.

- ROZLICZANIE PROJEKTÓW DOFINANSOWANYCH - Usługa obejmuje opiekę nad projektem, na który przyznano dotację ze środków unijnych bądź krajowych. Opieka obejmuje zarówno przygotowanie wniosków o płatność, które okresowo należy składać celem wypłaty transz dofinansowania oraz doradztwo w zakresie spełniania pozostałych wymogów wynikających z podpisanej umowy o dofinansowanie.

Branża:
Geotermia niskotemperaturowa, pompy ciepła i odwierty pionowe
RS Drill Sp. z o.o.
+48 61 673 54 84

 
 

 

Opis

Istnienie firmy związane jest z dużym zainteresowaniem technologią pomp ciepła i pionowymi odwiertami.
Posiadamy bogate doświadczenie zdobyte na każdym szczeblu w branży wiertniczej, znajomość środowiska,
aspektów prawnych regulujących działalność spółki oraz zdobyte kwalifikacje

Oferta
 1. Etap projektowy:
  - doradztwo
  - projekt robót geologicznych
  - projekt budowlany instalacji dolnego źródła
  - plan ruchu zakładu górniczego
  - dokumentacja geologiczna
 2. Etap wykonawczy:
  - odwierty pionowe dla potrzeb pomp ciepła wykorzystujące następujące metody wiercenia:
        > okrętna na tzw. "prawy obieg" płuczki, z zastosowaniem płuczki polimerowej na bazie bentonitów;
        > okrętno-udarowa z zastosowaniem tzw. "dolnego młotka" DTH, wykorzystujące zamiast płuczki sprężone powietrze
   - badanie TRT (thermal response test) przy pomocy specjalistycznej aparatury pomiarowej, wyznaczana jest faktyczna wydajność cieplna gruntu
  - podłączenie sond poprzez instalację poziomą do pomieszczenia technicznego
 3. Nadzór geologiczny i dozór górniczy
Branża:
E-commerce
Trol Intermedia
+48 67 2542 940
+48 61 673 53 67
trol@trol.pl
 

 

Opis
Agencja interaktywna oraz software house. Pasjonaci Internetu i nowoczesnych technologii. Firma specjalizuje się w świadczeniu usług z zakresu e-commerce, e-goverment i e-marketingu.

Oferta
Kompleksowe rozwiązania interaktywne dla firm, instytucji i e-sklepów. Tworzenie strategii e-marketingowych, prowadzenie działań promocyjnych w social mediach, tworzenie e-sklepów oraz portali internetowych, opracowywanie narzędzi, dedykowany hosting oraz badania usability. Podejmujemy się działań, zwiększających skuteczność marek w sieci. 
 
Branża:
Doradztwo w ochronie zdrowia
Formedis Sp. z o.o. Sp. k.
+48 61 673 53 59
biuro@formedis.pl

 
 

 

Opis
Opierając się na wiedzy i ponad 25-letnim doświadczeniu na rynku usług medycznych zajmujemy się kompleksową obsługą podmiotów medycznych w zakresie doradztwa biznesowego, zapewniając każdemu naszemu klientowi profesjonalną opiekę.

Naszą ofertę kierujemy zarówno do właścicieli jak i zarządzających placówkami publicznymi i prywatnymi, a także do inwestorów prywatnych, branżowych i funduszy inwestycyjnych zainteresowanych wprowadzeniem na rynek nowych biznesów medycznych lub inwestowaniem w już funkcjonujące podmioty medyczne. Świadczymy również usługi doradztwa biznesowego na rzecz innych podmiotów (m.in. deweloperzy, brokerzy ubezpieczeniowi, kancelarie prawnicze), którzy na co dzień nie funkcjonują na rynku medycznym.

Branża:
Nanotechnologie
Nanotech Sp. z o. o.
+48 504 143 437 office@nanotechgroup.eu
 

 

Opis
Spółka Nano-Tech Sp. z o.o. powstała w roku 2007 z zamiarem identyfikacji oraz wdrażania do przemysłu innowacyjnych technologii, ze szczególnym uwzględnieniem nanotechnologii. Ze względu na identyfikację znacznego potencjału rynkowego dla zastosowań proszków i nanoproszków metali, a w tym w szczególności miedzi, spółka podjęła decyzję o koncentracji działań zmierzających do rozpoczęcia masowej produkcji nanoproszków miedzi i bazujących na nich produktów z wartością dodaną. Nanoproszki metali produkowane przez spółkę znajdują szerokie zastosowanie m. in. w:
 • przemyśle elektronicznym,
 • przemyśle samochodowym,
 • przemyśle energetycznym,
 • przemyśle stoczniowym,
 • przemyśle kosmicznym,
 • branży kablowej,
 • przemyśle drzewnym,
 • rynku urządzeń medycznych.


Oferta
Przykładem produktów z wartością dodaną oferowanych przez spółkę mogą być:
 • dodatki do olejów i smarów,
 • dodatki do impregnatów do drewna,
 • dodatki do płynów chłodzących, dodatki do farb i lakierów,
 • komponenty do tuszów funkcjonalnych dla elektroniki użytkowej i przemysłu fotowoltaicznego i in.
Branża:
Informatyka
 

 

 

 

Opis
Firma Informatronik powstała w 2010 roku. Początkowo skupiliśmy się na zapewnieniu stałej opieki informatycznej firmom oraz dokładniejszym poznaniu potrzeb Klientów zewnętrznych. W kolejnych miesiącach obecności na rynku podjęliśmy decyzję o wzbogaceniu oferty o świadczenie usług serwisowych na terenie całej Wielkopolski, m.in. serwis terminali płatniczych, komputerów czy serwerów oraz nietypowych urządzeń telekomunikacyjnych. Obecnie świadczymy usługi serwisowe dla Klientów z sektora MŚP oraz dla Klientów korporacyjnych posiadających własne oddziały na terenie całego kraju.

Branża:
Budownictwo
 

 

 

 

Opis
Wartość firmy i jakość usług budujemy od 2003 roku kiedy powstała firma Fire System. Dziś kontynuujemy dobre wzorce jako TOTUS Control Sp. z o.o. Sp. k.

 

Serwisujemy systemy niskoprądowe w centrach handlowych, biurowcach, hotelach, obiektach przemysłowych, budynkach mieszkalnych itp. Posiadamy certyfikaty wiodących producentów systemów pożarowych, zabezpieczeń i BMS orazuprawnienia techniczne wymagane przez polskie prawo co upoważnia nas do serwisu, montażu i programowania nawet najbardziej wymagających systemów.

 

Proces obsługi klientów realizowany jest zgodnie z przyjętą polityką ISO 9001:2009 i wspomagane oprogramowaniem ERP, które stanowią o terminowości realizowanych zleceń i zapewniają porządek w całym cyklu realizowanej usługi. Osolidności wykonywanej pracy niech świadczą referencje i liczne rekomendacje, które utwierdzają mnie w przekonaniu, że tylko praca z pasją i uczciwość gwarantują zadowolenie nasze i naszych klientów.

 

 

  
 
Branża:
Konsulting, E-commerce, Logistyka
Open Nexus Sp. z o.o.
+48 61 646 00 24
biuro@opennexus.pl
 

 

Opis
Zespół Open Nexus Sp. z o.o. zajmuje się optymalizacją kosztów zakupów w firmach. Dokonujemy tego poprzez:
 • konsulting w zakresie optymalizacji kosztów zakupów;
 • wprowadzenie platformy zakupowej optymalizującej koszty oraz skracającej czas zakupów.


Oferta
Oferujemy narzędzie dla kupujących i sprzedających!

Podstawowym zadaniem platformy zakupowej Open Nexus jest wsparcie pracowników odpowiedzialnych za zakupy w firmach. Natomiast sprzedającym platforma Open Nexus umożliwia nieodpłatny dostęp do rynku towarów i usług oraz e-katalog, gdzie mogą zamieścić produkty lub/i usługi ze stałej oferty handlowej.
Branża:
Konsulting, Usługi IT 
Aniołowie Konsultingu
sp. z o.o.
+48 665 762 466
kontakt@aniolowiekonsultingu.pl
 

 

Opis

 

Aniołowie Konsultingu to:

 • innowacyjna organizacja – oparta o ludzi i ich potrzeby
 • zrzeszająca freelancerów – na zasadzie stowarzyszonej lub partnerskiej
 • nasze cele – wiodący dostawca kompetencji konsultingowych w Polsce.


Oferta

 

Nasza oferta obejmuje pełen pakiet wiedzy, umiejętności doradczych jak i związanych z zarządzaniem, prowadzeniem projektów oraz wdrażaniem technologii informatycznych. Model naszego biznesu determinuje najwyższą jakość, wysoką dostępność, znaczną elastyczność i atrakcyjne warunki finansowe. Słowem wszystko to na czym zależy naszym Klientom.

 • Możesz wynająć jednego z 86 naszych konsultantów.
 • Możesz wynająć jednego z 300 konsultantów, których znamy.
 • Możemy polecić Ci konsultanta na etat.
Branża:
Usługi IT
Akquinet Polska Sp. z o.o.
+48 507 763 507 kontakt@akquinet.pl
 

 

Opis
Akquinet Polska to zespół doświadczonych specjalistów świadczących usługi w zakresie doradztwa gospodarczego, wdrożeniach technologii informatycznych i outsourcingu obejmujących kluczowe zagadnienia rozwoju przedsiębiorstw takich jak obieg informacji, archiwizacja dokumentów, zarządzanie kapitałem ludzkim i monitorowanie wydajności działań.

Głównym przesłaniem dla naszych działań jest ich skuteczność, a oferowane przez nas rozwiązania mają cechować się przede wszystkim użytecznością.

Oferta
Nasza oferta polega na kompleksowym wsparciu biznesu klienta, od przygotowania koncepcji rozwiązań poprzez wdrożenie, aż po utrzymanie i ciągły rozwój, rozumiany jako bieżące wsparcie i dopasowywanie do zmieniających się potrzeb.

W realizowanych przedsięwzięciach wspieramy się najlepszymi praktykami i rozwiązaniami technologicznymi z zakresu systemów informatycznych do zarządzania zasobami informacyjnymi (ECM - ang. Enterprise Content Management), kapitałem ludzkim (HCM - ang. Human Capital Management) i wydajnością przedsiębiorstwa (EPM - ang. Enterprise Performance Management).

 
 
 

 

 
Branża:
Internet, Telekomunikacja, Multimedia
IT Generator
+48 601 303 176 
 

 

Opis
IT Generator jest producentem dedykowanego oprogramowania.
Oferujemy kompleksowe rozwiązania od zebrania wymagań klienta poprzez realizację projektu oraz wdrożenie. Zapewniamy wsparcie gwarancyjne i pogwarancyjne.
Firma posiada międzynarodowy certyfikat ISTQB (International Software Testing Qualifications Board) – oddajemy klientom tylko przetestowane, sprawdzone systemy informatyczne.

Oferta
Firma IT Generator zajmuje się tworzeniem oprogramowania dla firm i instytucji w zakresie:
 • Aplikacje mobilne na telefony i tablety obsługujące systemy Android, iOS(iPhone/iPad), Windows Phone
 • Aplikacje internetowe
 • Rozbudowane serwisy i portale internetowe (technologia wykonania Microsoft MVC ASP .NET)
 • Programy bazodanowe, jedno i wielostanowiskowe
 • Sterowanie i kontrola w przemyśle, wizualizacje procesów technologicznych
Branża:
Strategie i Modele Biznesowe, Zarządzanie Efektywnością, Zarządzanie w Finansach
theCFO 
+48 61 673 53 74 biuro@theCFO.pl
 

 

Opis
theCFO działa jako strategiczny partner biznesowy, uczestniczący w tworzeniu strategii swoich klientów, projektowaniu efektywnych modeli biznesowych, zarządzaniu efektywnością i wynikami oraz budowaniu wartości dla właścicieli.

Kluczowym celem theCFO jest doradzanie zarządom, radom nadzorczym, właścicielom oraz przedsiębiorcom w optymalizacji modeli biznesowych, w procesach zarządzania efektywnością/wynikami czy też w podejmowaniu kluczowych decyzji biznesowych, mających wpływ na ich biznes w wymiarze strategicznym i długoterminowym.

Oferta
Tworzymy Lepsze Biznesy
 • Strategie i tworzenie modeli biznesowych
 • Zarządzanie efektywnością (performance management)
 • Zarządzanie tymczasowe w finansach
 • Controlling
 • Relacje z bankami
 • Fuzje i Przejęcia

 

 

 
Branża:
Konsulting, Informatyka
G2 Consulting Sp. z o.o.
+48 61 6735308 piotr.niedzwiedz@g2c.pl
 

 

Opis
G2 Consulting jest firmą, która specjalizuje się w optymalizacji środowisk drukowania i kopiowania.  Jesteśmy firmą konsultingową, której celem jest uzyskanie możliwie najwyższych pułapów oszczędności dla naszych klientów. Dla potrzeb naszych usług stworzyliśmy autorską aplikację do monitorowania i audytowania środowiska wydruków – aplikację FOCUS PRINT.

Oferta
Oferta: Naszym klientom oferujemy najwyższej jakości usługi, takie jak:
 • Usługi audytów środowiska drukowania i kopiowania
 • Badanie rynku urządzeń i systemów zarządzania środowiskiem wydruków i kopii,
 • Analizy ekonomiczne planowanych inwestycji w zakresie środowisk wydruków i kopii,
 • Tworzenie dokumentacji przetargowych i nadzór nad wdrożenie systemów drukowania i kopiowania,
 • Usługi wsparcia dla systemów kontroli i zarządzania środowiskiem wydruków i kopii.
Branża:
Internet
FORDATA Sp. z o.o.
+48 508 259 349 marta.kotwis@fordata.pl; biuro@fordata.pl
 

 

Opis

Fordata ( dawniej Datapoint) to  pionier na polskim rynku kapitałowym, który w oparciu o  technologię Virtual Data Room wspiera największe transakcje M&A,  IPO,  inwestycje Private Equity i prywatyzacje, w Polsce oraz w innych krajach Europy Środkowej i Wschodniej. Nasz system podniósł bezpieczeństwo i efektywność kilkuset transakcji o łącznej wartości ponad 26 mld złotych, przy których pracowało ponad 20 tysięcy osób z kilkuset niezależnych firm z całego świata. Naszym dążeniem jest identyfikowanie potrzeb w zakresie bezpiecznego zarządzania poufnymi dokumentami wśród konkretnych branż i zaspokajanie ich w oparciu o technologię Virtual Data Room.  

 

Z usługi DATAPOINT korzystają liderzy branż w Polsce i za granicą, m.in. fundusz Private Equity Enterprise Investors, NFI Empik, ZELMER, Bank DNB, BOŚ Bank, Polimex Mostostal, Budimex, Dom Maklerski PKO Banku Polskiego, Deloitte Advisory, Ernst&Young Corporate Finance, KPMG Advisory, Śnieżka, Enea, JSW oraz wiele innych.

 

www.fordata.pl

 

Produkty:

Nasz flagowy produkt to system Datapoint Virtual Data Room, którego celem jest optymalizacja badania dokumentacji spółki przez podmioty zainteresowane jej zakupem (Due Diligence). System służy do bezpiecznego przechowywania i kontrolowanego udostępniania plików, z naciskiem na współpracę pomiędzy członkami odrębnych organizacji. Umożliwia dowolnej liczbie osób na równoczesny dostęp i zarządzanie dokumentami, 24 godziny na dobę, z dowolnego miejsca na ziemi. 

 

Aplikacja dostępna jest w formie usługi udostępnianej na określony czas przy użyciu przeglądarki (nie wymaga żadnych wdrożeń po stronie klienta), wraz ze wsparciem w zakresie właściwej organizacji procesu. Najczęściej wykorzystywana jest w transakcjach Fuzji i Przejęć, oraz wszystkich innych procesach, gdzie ma miejsce badanie Due Diligence (prywatyzacje, upadłości, IPO, inwestycje PE/VC, emisje obligacji, inne).  

 

 

 

Branża:
Instalacje elektryczne i teletechniczne
AJ Inwest Sp. z o.o.
+48 61 673 54 68
+48 516 024 510 jakub.merda@ajinwest.pl
 

 

Opis
AJ Inwest Sp. z o.o. świadczy usługi z zakresu instalacji elektrycznych i teletechnicznych, na terenie całego kraju. Wieloletnie doświadczenie naszych pracowników sprawia, że od samego początku swojej działalności realizujemy z powodzeniem prace wielokubatorowe dla czołowych polskich inwestorów. Wysoką sprawność obsługi zapewnia nam wykwalifikowana kadra, wspierana przez zespół administracyjny. Kompilacja wiedzy, doświadczenia i chęci rozwoju firmy sprawia, że oferujemy Państwu wysoką jakość w najkorzystniejszej cenie.
 
Branża:
Informatyka
Eleet sp. z o.o
+48 61 673 54 48 office@pclogger.net
 

 

Opis
Eleet Sp. z o.o. to innowacyjna firma z branży programistycznej. Wydawca aplikacji do zarządzania i śledzenia czasu pracy – PC Logger. Swoją działalność opieramy na najwyższej jakości oferowanych produktów oraz nadzwyczajnej obsłudze klienta. Proste i intuicyjne oprogramowanie wydawane przez Eleet Sp. z o.o. to najlepsze rozwiązanie zarówno dla dużych korporacji, instytucji publicznych, średnich i małych firm oraz dla użytku domowego.

Oferta
PC Logger – program służący do pomiaru aktywności i czasu pracy w danej organizacji. Obecnie program jest w fazie ukończenia i dostępny jest jedynie w ramach programu pilotażowego. Pozostałe produkty w trakcie przygotowania.